GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Błonie

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej opiece nad grobami w Błoniu, Warszawie oraz w pobliskich miejscowościach. Oferujemy usługi takie jak czyszczenie, mycie, dekorowanie nagrobków, dbanie o porządek po uroczystości pogrzebowej oraz prace ogrodnicze.

Bezpieczne i szybkie płatnościFormy płatności

Sprzątanie grobów Błonie

1. Zamów opiekę nad grobem przez stronę internetową, mailowo lub telefonicznie.

2. Skorzystaj z bezpiecznych płatności: BLIK, karta płatnicza lub wykonaj przelew na konto bankowe.

3. Usługę sprzątania grobu wykonamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

4. Na podany adres e-mail lub MMS-em przekażemy zdjęcia z realizacji usługi opieki nad grobem.

Cmentarz parafialny w Błoniu

Cmentarz parafii św. Trójcy w Błoniu
Towarowa 1, 05-870 Błonie

Cmentarz nazywany jest w Błoniu cmentarzem katolickim. Powstał w 1760 roku, a w 1968 trafił do rejestru zabytków. Najstarsze grobowce, które można tu spotkać pochodzą z 1834 roku. Na terenie cmentarza znajduje się Kwatera Pamięci Żołnierzy, którzy polegli podczas II Wojny Światowej. 

Całoroczna opieka nad grobami Błonie

Cmentarz w Błoniu udostępnia internetową bazę grobów, umożliwiając precyzyjne zlokalizowanie mogiły. Aby zlecić usługę opieki nad grobem, zazwyczaj wystarczy podać imię i nazwisko zmarłego, które jest widoczne na nagrobku.

Oferujemy usługi czyszczenia grobów zbudowanych z różnorodnych materiałów, takich jak granit, lastryko, marmur, czy piaskowiec. Nasza opieka nad grobami zawiera kompleksowe czyszczenie, usuwanie starych dekoracji, mycie nagrobka oraz pielęgnację otoczenia. Proponujemy również dekorowanie grobu kwiatami i zniczami. Klientom dostarczamy dokumentację fotograficzną po wykonanej usłudze.

Katarzyna Mendak
Polecam! Miła obsługa, zamówiłam sprzątanie z dekoracją którą została wykonana starannie i w terminie.
Dosia Brzozowska
Wszystko super. Wysoka jakość usług, jak i sprawna komunikacja z obsługą. Fachowa firma, polecam
Maya Dąbrowska
Profesjonalna, punktualna usługa, wszystko bardzo porządnie sprzątnięte
Patrycja Nikodem
Szukałam takiej usługi przebywając daleko od Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie posprzątane i udekorowane zgodnie z moją prośbą. Pozdrawiam.
Anna Adamus
Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad grobami swoich bliskich. Korzystałam z usług na cmentarzu w Piasecznie.
Patrycja
Sprawny i konkretny kontakt. Usługa wykonana starannie. Dziękuję za współpracę i zdjęcia po wykonaniu sprzątania.
Darek Kopeć
Miłe zaskoczenie, jak zostałem profesjonalnie potraktowany przez firmę. Realizacja na najwyższym poziomie. Plus za usługi w okolicznych miejscowościach.
Dodek Frodek
Sprawny i miły kontakt. Po realizacji dostałem zdjęcia posprzątanego i udekorowanego grobu.
Wii
Super firma, godna polecenia. Wszystko wykonane sumiennie i dokładnie. Polecam ;)
Piotrek Wu
Doceniamy za troskę, z jaką podjęli się Państwo zadania opieki nad naszym grobem rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Oferujemy:

Sprzątanie grobu

Usługa czyszczenia grobu obejmuje nie tylko mycie nagrobka, ale również uporządkowanie przestrzeni dookoła niego, usuwanie zwiędłych kwiatów oraz wypalonych zniczy, co gwarantuje kompleksową opiekę.

Dekoracja grobu zniczami i kwiatami

Oferujemy dekorację grobu zniczami i kwiatami. W naszym asortymencie znajdują się znicze w różnych rozmiarach oraz wiązanki z kwiatów zarówno sztucznych, jak i żywych.

Porządkowanie grobu po pogrzebie

Oferujemy usługę opieki nad grobem po uroczystości pogrzebowej, w ramach której usuwamy pozostawione kwiaty i inne przedmioty oraz czyścimy płytę nagrobną.

Prace ogrodnicze przy grobie

W ramach naszej opieki nad grobami ziemnymi oferujemy wykonanie różnorodnych prac ogrodniczych, w tym przycinanie trawy, sadzenie kwiatów i pielęgnację krzewów.

Formy płatności
Shopping cart close