GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Piaseczno

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem grobów na terenie Piaseczna, Warszawy i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się czyszczeniem, myciem, dekoracją nagrobków, porządkowaniem grobu  po pogrzebie oraz pracami ogrodniczymi.

Usługi opieki nad grobami świadczymy m.in. na terenie piaseczyńskich cmentarzy:

Cmentarz Komunalny w Piasecznie, ul. Julianowska 27, 05-500 Piaseczno
Cmentarz Parafialny w Piasecznie, ul. Tadeusza Kościuszki 44, 05-077 Piaseczno

Bezpieczne i szybkie płatnościFormy płatności

Sprzątanie grobów Piaseczno

1. Zamów opiekę nad grobem przez stronę internetową, mailowo lub telefonicznie.

2. Skorzystaj z bezpiecznych płatności: BLIK, karta płatnicza lub wykonaj przelew na konto bankowe.

3. Usługę sprzątania grobu wykonamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

4. Na podany adres e-mail lub MMS-em przekażemy zdjęcia z realizacji usługi opieki nad grobem.

Cmentarz Komunalny Piaseczno

Cmentarz komunalny to jedna z głównych nekropolii miejskich. Mieści się przy ulicy Julianowskiej w Piasecznie. Cmentarz jest miejscem, o które dba gminna spółka. W ostatnim czasie wprowadzono wiele udogodnień dla odwiedzających. Odnowione zostało biuro obsługi klienta, powstały nowe ujęcia wody i nasadzenia, zmodernizowano śmietniki oraz stworzono parking dla rowerów. Na cmentarzu pojawiła się zniczodzielnia i wypożyczalnia sprzętu.

Zdjęcia cmentarza w Piasecznie, mapa cmentarz Piaseczno

Cmentarz Parafialny Piaseczno

Cmentarz powstał na przełomie XVIII i XIX wieku. Dokładnie było to pomiędzy 1796 a 1806 rokiem. Na cmentarzu do dziś zachowały się groby, które pochodzą z początku XIX wieku. Swoje miejsce spoczynku znaleźli tu powstańcy styczniowi i polegli z czasów II wojny światowej. Od 1993 roku znajduje się pomnik, który upamiętnia zamordowanych w Katyniu. W grudniu 1999 roku obywatele postanowili powołać Społeczny Komitet Renowacji Cmentarza, który po dziś dzień działa jako Stowarzyszenie i zajmuje się pracami porządkowymi. Na cmentarzu wykonano również prace renowacyjne starych, zabytkowych pomników, które cały czas są realizowane że środków pozyskanych na corocznych kwestach listopadowych, a także dzięki dotacjom uzyskiwanym od władz samorządowych. Najstarszy grób istnieje od 1808 roku. Cmentarz parafialny wpisano do rejestru zabytków w dniu 2.02.1991 r.

Całoroczna opieka nad grobami Piaseczno

Cmentarze w Piasecznie posiadają internetową wyszukiwarkę grobów, która pozwala na dokładne określenie lokalizacji grobu. Dzięki temu do zamówienia usługi opieki nad grobem przeważnie wystarczy podanie samego imienia i nazwiska zmarłego, które widnieje na grobie. 

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania grobów wykonane z różnych materiałów, takich jak granit, lastryko, marmur czy piaskowiec. Nasza kompleksowa opieka obejmuje czyszczenie grobu, usunięcie zniszczonej dekoracji, umycie nagrobka oraz zadbanie o otoczenie grobu. W ramach naszych usług oferujemy również dostarczenie zniczy oraz kwiatów na grób.  Pielęgnacja nagrobka zawsze dokumentowana jest zdjęciami grobu, które przekazujemy Klientowi.

Katarzyna Mendak
Polecam! Miła obsługa, zamówiłam sprzątanie z dekoracją którą została wykonana starannie i w terminie.
Dosia Brzozowska
Wszystko super. Wysoka jakość usług, jak i sprawna komunikacja z obsługą. Fachowa firma, polecam
Maya Dąbrowska
Profesjonalna, punktualna usługa, wszystko bardzo porządnie sprzątnięte
Patrycja Nikodem
Szukałam takiej usługi przebywając daleko od Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie posprzątane i udekorowane zgodnie z moją prośbą. Pozdrawiam.
Anna Adamus
Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad grobami swoich bliskich. Korzystałam z usług na cmentarzu w Piasecznie.
Patrycja
Sprawny i konkretny kontakt. Usługa wykonana starannie. Dziękuję za współpracę i zdjęcia po wykonaniu sprzątania.
Darek Kopeć
Miłe zaskoczenie, jak zostałem profesjonalnie potraktowany przez firmę. Realizacja na najwyższym poziomie. Plus za usługi w okolicznych miejscowościach.
Dodek Frodek
Sprawny i miły kontakt. Po realizacji dostałem zdjęcia posprzątanego i udekorowanego grobu.
Wii
Super firma, godna polecenia. Wszystko wykonane sumiennie i dokładnie. Polecam ;)
Piotrek Wu
Doceniamy za troskę, z jaką podjęli się Państwo zadania opieki nad naszym grobem rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Oferujemy:

Sprzątanie grobu

Nasza kompleksowa oferta sprzątania grobu obejmuje dokładne mycie nagrobka, porządkowanie otoczenia, usuwanie zwiędłych kwiatów i zużytych zniczy.

Dekoracja grobu zniczami i kwiatami

Dekorowanie grobu zniczami i kwiatami to sposób na uczczenie pamięci bliskich. Istnieje możliwość wyboru między sztucznymi a świeżymi kwiatami.

Porządkowanie grobu po pogrzebie

W ramach sprzątania po pogrzebie zapewniamy usunięcie wszelkich kwiatów i przedmiotów pozostawionych przez żałobników oraz czyszczenie płyty nagrobnej.

Prace ogrodnicze przy grobie

Dbamy o groby ziemne. Oferujemy przycinanie trawy, sadzenie kwiatów oraz pielęgnację krzewów, aby miejsce spoczynku było stale zadbane.

Formy płatności
Shopping cart close