GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Ołtarzew

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem grobów na terenie Ołtarzewa, Ożarowa Mazowieckiego, Warszawy i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się czyszczeniem, myciem, dekoracją nagrobków, porządkowaniem grobu  po pogrzebie oraz pracami ogrodniczymi. 

Oferujemy całoroczną opiekę nad grobami.

Bezpieczne i szybkie płatnościFormy płatności

Sprzątanie grobów Ołtarzew

1. Zamów opiekę nad grobem przez stronę internetową, mailowo lub telefonicznie.

2. Skorzystaj z bezpiecznych płatności: BLIK, karta płatnicza lub wykonaj przelew na konto bankowe.

3. Usługę sprzątania grobu wykonamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

4. Na podany adres e-mail lub MMS-em przekażemy zdjęcia z realizacji usługi opieki nad grobem.

Cmentarz Parafialny Ołtarzew

Cmentarz Parafialny Ołtarzew
ul. Parkowa 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Cmentarz istnieje od 1940 i początkowo był  cmentarzem wojennym. Spoczywa na nim 982 oficerów i żołnierzy poległych w bitwie pod Ożarowem i Ołtarzewem w dniach 12 i 13 września 1939 roku. Cmentarz został zaprojektowany przez architekta krajobrazu i ogrodnika Zygmunta Hellwig. W centralnym punkcie nekropolii, która została zbudowana na plan krzyża, umieszczono właśnie 12-metrowy brzozowy krzyż. Z tego samego drewna utworzono również małe krzyże, które znalazły swoje miejsce przy każdej tablicy upamiętniające poległych. W czasie okupacji lat 1942-1944, mimo ryzyka, po ogromnych trudach, na ogromnym krzyżu przerzucono szarfę, zawieszono orła i Krzyż Virtuti Militari. Później dekoracje były coraz bogatsze, a projektował je Marian Jasielski. Znany był on z budowania grobów na Wielki Piątek w Kościele Karmelitów w Warszawie. Wszystkie krzyże później zamieniono na betonowe. Do dziś oddawany jest tam hołd poległym obrońcom za Ojczyznę. Przybywa tu mnóstwo delegacji,  szczególnie w pierwszej połowie września.

Zdjęcia cmentarza w Ołtarzewie

Całoroczna opieka nad grobami Ożarów Mazowiecki

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu grobów wykonanych z różnych materiałów, takich jak granit, lastryko, marmur czy piaskowiec. Kompleksowa opieka nad grobami obejmuje uporządkowanie grobu, umycie nagrobka, zadbanie o otoczenie grobu, zapalenie znicza oraz dekorację kwiatami. Usługa zawsze dokumentowana jest zdjęciami grobu przekazywanymi Klientowi.

Katarzyna Mendak
Polecam! Miła obsługa, zamówiłam sprzątanie z dekoracją którą została wykonana starannie i w terminie.
Dosia Brzozowska
Wszystko super. Wysoka jakość usług, jak i sprawna komunikacja z obsługą. Fachowa firma, polecam
Maya Dąbrowska
Profesjonalna, punktualna usługa, wszystko bardzo porządnie sprzątnięte
Patrycja Nikodem
Szukałam takiej usługi przebywając daleko od Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie posprzątane i udekorowane zgodnie z moją prośbą. Pozdrawiam.
Anna Adamus
Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad grobami swoich bliskich. Korzystałam z usług na cmentarzu w Piasecznie.
Patrycja
Sprawny i konkretny kontakt. Usługa wykonana starannie. Dziękuję za współpracę i zdjęcia po wykonaniu sprzątania.
Darek Kopeć
Miłe zaskoczenie, jak zostałem profesjonalnie potraktowany przez firmę. Realizacja na najwyższym poziomie. Plus za usługi w okolicznych miejscowościach.
Dodek Frodek
Sprawny i miły kontakt. Po realizacji dostałem zdjęcia posprzątanego i udekorowanego grobu.
Wii
Super firma, godna polecenia. Wszystko wykonane sumiennie i dokładnie. Polecam ;)
Piotrek Wu
Doceniamy za troskę, z jaką podjęli się Państwo zadania opieki nad naszym grobem rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Oferujemy:

Sprzątanie grobu

Nasza oferta sprzątania grobu zapewnia kompleksową opiekę, włączając w to mycie nagrobka, sprzątanie terenu wokół, usuwanie zwiędłych kwiatów i wypalonych zniczy.

Dekoracja grobu zniczami i kwiatami

Na życzenie dekorujemy grób zniczami i kwiatami. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rozmiaru zniczy i rodzaju wiązanek z kwiatów sztucznych lub żywych,

Porządkowanie grobu po pogrzebie

Sprzątanie po pogrzebie obejmuje usuwanie wszystkich kwiatów i pozostałych przedmiotów pozostawionych przez żałobników oraz staranne wyczyszczenie płyty nagrobnej.

Prace ogrodnicze przy grobie

Usługa opieki nad grobami ziemnymi obejmuje przycinanie trawy, sadzenie kwiatów oraz pielęgnację krzewów, dbając o estetykę i porządek miejsca.

Formy płatności
Shopping cart close