GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Ząbki

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem grobów na terenie Ząbek, Warszawy i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się czyszczeniem, myciem, dekoracją nagrobków, porządkowaniem grobu  po pogrzebie oraz pracami ogrodniczymi. 

Usługi opieki nad grobami świadczymy m.in. na terenie cmentarzy:
Cmentarz Parafii Miłosierdzia Bożego, ul. 11 listopada 4, 05-091 Ząbki
Cmentarz Parafii pw. Świętej Trójcy, ul. Piłsudskiego 46, 05-093 Ząbki

Bezpieczne i szybkie płatnościFormy płatności

Sprzątanie grobów Ząbki

1. Zamów opiekę nad grobem przez stronę internetową, mailowo lub telefonicznie.

2. Skorzystaj z bezpiecznych płatności: BLIK, karta płatnicza lub wykonaj przelew na konto bankowe.

3. Usługę sprzątania grobu wykonamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

4. Na podany adres e-mail lub MMS-em przekażemy zdjęcia z realizacji usługi opieki nad grobem.

Cmentarz Parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

Cmentarz mieści się przy ulicy 11 listopada 4 w Ząbkach. Nazywany jest tzw. „nowym cmentarzem” lub cmentarzem w Drewnicy. Nazwa ta spowodowana jest sąsiadującą z nim i nierozdzieloną żadnym ogrodzeniem częścią komunalną na terenie osiedla o ww. nazwie. Kiedyś kilkadziesiąt metrów dalej istniał tu cmentarz przyszpitalny, który został zlikwidowany w 1966 roku. Tamtejszy ośrodek medyczny nosił właśnie nazwę Drewnica. Aktualny cmentarz powstał na przełomie 1989 i 1990 roku. Jest jednym z głównych ząbkowskich cmentarzy.

Cmentarz Parafii pw. Świętej Trójcy w Ząbkach

Cmentarz ten nazywany inaczej starym cmentarzem,  gdyż przez wiele lat był jedyną miejscową nekropolią. Powstał w roku 1919 lub 1920. Po Bitwie Warszawskiej z 1920 roku pochowano tu w zbiorowej mogile ciała żołnierzy Wojska Polskiego, którzy walczyli z bolszewikami lub zmarli w wyniku poniesionych ran w tutejszym szpitalu polowym. W 1924 roku postanowiono pomnik orła, który upamiętnia ich cześć. Został jednak zniszczony w czasie II Wojny Światowej, a następnie odtworzony. Na terenie cmentarza znajduje się jeszcze jedna mogiła zbiorowa, ze szczątkami przeniesionymi z Drewnicy, w której niegdyś istniało miejsce przyszpitalnego pochówku. Według tablicy nagrobnej przeniesionych zostało 340 zwłok. Kolejnym historycznym punktem nekropolii jest kwatera żołnierzy poległych w trakcie polskiej wojny obronnej września 1939 oraz żołnierzy i cywilnych członków podziemia poległych w trakcie okupacji. Kwatera została wyremontowana w 2014 roku.

Całoroczna opieka nad grobami Ząbki

Cmentarze w Ząbkach posiadają internetową wyszukiwarkę grobów, która pozwala na dokładne określenie lokalizacji grobu. Dzięki temu do zamówienia usługi opieki nad grobem przeważnie wystarczy podanie samego imienia i nazwiska zmarłego, które widnieje na grobie. 

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania grobów wykonane z różnych materiałów, takich jak granit, lastryko, marmur czy piaskowiec. Nasze usługi obejmują czyszczenie grobu, usunięcie starej dekoracji, umycie nagrobka, zadbanie o otoczenie grobu oraz dostarczenie zniczy oraz kwiatów na grób.  Pielęgnacja nagrobka zawsze dokumentowana jest zdjęciami grobu, które przekazujemy Klientowi.

Katarzyna Mendak
Polecam! Miła obsługa, zamówiłam sprzątanie z dekoracją którą została wykonana starannie i w terminie.
Dosia Brzozowska
Wszystko super. Wysoka jakość usług, jak i sprawna komunikacja z obsługą. Fachowa firma, polecam
Maya Dąbrowska
Profesjonalna, punktualna usługa, wszystko bardzo porządnie sprzątnięte
Patrycja Nikodem
Szukałam takiej usługi przebywając daleko od Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie posprzątane i udekorowane zgodnie z moją prośbą. Pozdrawiam.
Anna Adamus
Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad grobami swoich bliskich. Korzystałam z usług na cmentarzu w Piasecznie.
Patrycja
Sprawny i konkretny kontakt. Usługa wykonana starannie. Dziękuję za współpracę i zdjęcia po wykonaniu sprzątania.
Darek Kopeć
Miłe zaskoczenie, jak zostałem profesjonalnie potraktowany przez firmę. Realizacja na najwyższym poziomie. Plus za usługi w okolicznych miejscowościach.
Dodek Frodek
Sprawny i miły kontakt. Po realizacji dostałem zdjęcia posprzątanego i udekorowanego grobu.
Wii
Super firma, godna polecenia. Wszystko wykonane sumiennie i dokładnie. Polecam ;)
Piotrek Wu
Doceniamy za troskę, z jaką podjęli się Państwo zadania opieki nad naszym grobem rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Oferujemy:

Sprzątanie grobu

Kompleksowe sprzątanie grobu obejmuje mycie nagrobka, porządkowanie otoczenia oraz usuwanie zwiędłych kwiatów i wypalonych zniczy.

Dekoracja grobu zniczami i kwiatami

W ramach usługi dekorowanie grobu oferujemy znicze różnych wielkości oraz wiązanki z kwiatów sztucznych lub żywych.

Porządkowanie grobu po pogrzebie

Usługa sprzątania grobu po pogrzebie zawiera usunięcie zniszczonej dekoracji oraz wyczyszczenie płyty nagrobnej.

Prace ogrodnicze przy grobie

Prace ogrodnicze przy grobie obejmują m.in. przycinanie trawy, sadzenie kwiatów oraz pielęgnację krzewów.

Formy płatności
Shopping cart close