GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Pruszków

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem grobów na terenie Pruszkowa, Warszawy i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się czyszczeniem, myciem, dekoracją nagrobków, porządkowaniem grobu  po pogrzebie oraz pracami ogrodniczymi. 

Sprzątanie grobów wykonujemy m.in. na:
Cmentarz Komunalny na Gąsinie, ul. Południowa 5, 05-804 Pruszków
– Cmentarz Parafialny Pruszków-Żbików, ul. Domaniewska 18, 05-800 Pruszków
– Cmentarz Parafialny przy ul. Cmentarnej w Pruszkowie, ul. Cmentarna, 05-800 Pruszków
Cmentarz Szpitalny Tworki, ul. 
Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków

Bezpieczne i szybkie płatnościFormy płatności

Sprzątanie grobów Pruszków

1. Zamów opiekę nad grobem przez stronę internetową, mailowo lub telefonicznie.

2. Skorzystaj z bezpiecznych płatności: BLIK, karta płatnicza lub wykonaj przelew na konto bankowe.

3. Usługę sprzątania grobu wykonamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

4. Na podany adres e-mail lub MMS-em przekażemy zdjęcia z realizacji usługi opieki nad grobem.

Cmentarz Komunalny Pruszków-Gąsin

Cmentarz Komunalny na Gąsinie
ul. Południowa 5, 05-804 Pruszków

Cmentarz jest jednym z głównych pruszkowskich cmentarzy. Jego współadministratorem jest parafia św. Kazimierza w Pruszkowie. Jest on najnowszym cmentarzem w Pruszkowie. Znajduje się przy ulicy Południowej, w południowej części Gąsina. Obok cmentarzu znajduje się krematorium.

Cmentarz Parafialny Pruszków-Żbików

Cmentarz żbikowski parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Pruszkowie
ul. Domaniewska, 05-800 Pruszków

Cmentarz istnieje od 1743 roku. Jego założyciel, ówczesny proboszcz parafii Żbików to ksiądz Szymon Alshutt. Cmentarz stale się powiększał, min. w XIX w. ziemie na ten cel przekazał miejscowy gospodarz i parafianin Bartłomiej Kiliański. Najstarszy nagrobek znajdujący się na cmentarzu pochodzi z 1829 r. Są tu również groby trzech proboszczów żbikowskich oraz jest kwatera sióstr Benedyktynek-Samarytanek, które na terenie parafii prowadzą dwa domy opieki nad dziećmi. Kolejnym obiektem pamięci jest mogiła żołnierzy poległych we wrześniu 1939 r. oraz grób nieznanego podporucznika Wojska Polskiego. Na nekropolii możemy zobaczyć również nagrobek „wart Powązek”, który to powstał z funduszy i intencji parafian. Cmentarz należy do parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Pruszkowie-Żbikowie. 

Cmentarz Parafialny przy ul. Cmentarnej w Pruszkowie

Cmentarz parafii św. Kazimierza w Pruszkowie
ul. Cmentarna, 05-800 Pruszków

Parafia św. Kazimierza w Pruszkowie jest administratorem Cmentarza Parafialnego w Pruszkowie przy ul. Cmentarnej. Teren pod cmentarz zostały wykupiony przez proboszcza ks. Wincentego Burakowskiego. Cmentarz powstał w 1914 roku. 5 września 1988 roku został wpisany do rejestru zabytków. Na cmentarzu znajduje się wydzielona kwatera wojenna żołnierzy Wojska Polskiego poległych we wrześniu 1939 r., żołnierzy Armii Krajowej poległych podczas powstania warszawskiego oraz cywilnych ofiar zbrodni hitlerowskich z okresu okupacji niemieckiej. Tu znajduje się również pomnik Szarych Szeregów. Na podstawie, na osi krzyża harcerskiego, osadzona jest poziomo płyta kamienna przykrywająca otwór, w którym umieszczono 14 urn z ziemią i prochami z miejsc śmierci pruszkowskich harcerzy i harcerek. Pomnik odsłonięto  30 maja 1992 roku.

Cmentarz w Tworkach

Cmentarz Szpitalny Tworki
ul. Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków

Cmentarz znajduje się przy szpitalu psychiatrycznym w Tworkach (Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza). Został on założony w 1924 roku. Na terenie cmentarza znajduje się również kwatera wojenna.

Zdjęcia cmentarza w Tworkach

Całoroczna opieka nad grobami Pruszków

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania grobów wykonanych z różnych materiałów, takich jak granit, lastryko, marmur czy piaskowiec. Nasza kompleksowa opieka obejmuje uporządkowanie grobu, umycie nagrobka, zadbanie o otoczenie grobu, zapalenie znicza oraz dekorację kwiatami. Pielęgnacja nagrobka zawsze dokumentowana jest zdjęciami grobu przekazywanymi Klientowi. Realizujemy usługi opieki nad grobami na terenie Pruszkowa, Warszawy i okolicznych miejscowości.

Katarzyna Mendak
Polecam! Miła obsługa, zamówiłam sprzątanie z dekoracją którą została wykonana starannie i w terminie.
Dosia Brzozowska
Wszystko super. Wysoka jakość usług, jak i sprawna komunikacja z obsługą. Fachowa firma, polecam
Maya Dąbrowska
Profesjonalna, punktualna usługa, wszystko bardzo porządnie sprzątnięte
Patrycja Nikodem
Szukałam takiej usługi przebywając daleko od Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie posprzątane i udekorowane zgodnie z moją prośbą. Pozdrawiam.
Anna Adamus
Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad grobami swoich bliskich. Korzystałam z usług na cmentarzu w Piasecznie.
Patrycja
Sprawny i konkretny kontakt. Usługa wykonana starannie. Dziękuję za współpracę i zdjęcia po wykonaniu sprzątania.
Darek Kopeć
Miłe zaskoczenie, jak zostałem profesjonalnie potraktowany przez firmę. Realizacja na najwyższym poziomie. Plus za usługi w okolicznych miejscowościach.
Dodek Frodek
Sprawny i miły kontakt. Po realizacji dostałem zdjęcia posprzątanego i udekorowanego grobu.
Wii
Super firma, godna polecenia. Wszystko wykonane sumiennie i dokładnie. Polecam ;)
Piotrek Wu
Doceniamy za troskę, z jaką podjęli się Państwo zadania opieki nad naszym grobem rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Oferujemy:

Sprzątanie grobu

Nasza usługa czyszczenia grobu obejmuje nie tylko mycie nagrobka, ale także sprzątanie terenu wokół niego, usuwanie zwiędłych kwiatów i wypalonych zniczy, dbając o pełną estetykę miejsca.

Dekoracja grobu zniczami i kwiatami

Dekorowanie grobu zniczami i kwiatami to symboliczny gest szacunku i miłości dla zmarłych. Zapewniamy szeroki wybór zniczy i wiązanek, aby stworzyć spersonalizowaną dekorację.

Porządkowanie grobu po pogrzebie

Po ceremonii pogrzebowej zapewniamy kompleksową opiekę nad grobem, usuwając wszelkie kwiaty i przedmioty pozostawione przez żałobników oraz dokładnie czyszcząc płytę nagrobną.

Prace ogrodnicze przy grobie

Dbamy o piękno i porządek grobów ziemnych, oferując usługi przycinania trawy, sadzenia kwiatów oraz pielęgnacji krzewów, aby miejsce spoczynku zawsze wyglądało zgodnie z oczekiwaniami.

Formy płatności
Shopping cart close