GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Żyrardów, opieka nad grobami

Sprzątanie grobów Żyrardów

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem grobów na terenie Żyrardowa, Warszawy i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się czyszczeniem, myciem, dekoracją nagrobków, porządkowaniem grobu  po pogrzebie oraz pracami ogrodniczymi. 

Cmentarz Parafialny Żyrardów

Cmentarz Parafialny ul. Kasztanowa 2, 96-300 Żyrardów

Cmentarz rzymskokatolicki założony został w 1881 roku. Na terenie nekropolii znajdują się takie obiekty jak: grobowiec wnuczki Karola Augusta Dittricha – Marie Marcellin z 1884 r., kaplica grobowa A. Chodaka z 1911 r., kaplica grobowa M. Wątróbskiego – murowana z początku XX w., kwatery żołnierzy z 1920 r., z września 1939 r., partyzantów poległych w czasie II wojny światowej oraz zabitych żołnierzy Armii Czerwonej, którzy po ciężkich walkach z niemieckim okupantem zajęli Żyrardów w styczniu 1945 roku. Cmentarz wpisany jest do rejestru zabytków. Funkcjonuje przy parafii p. w. Matki Bożej Pocieszenia.

Całoroczna opieka nad grobami Żyrardów

Cmentarze w Żyrardowie posiada internetową wyszukiwarkę grobów, która pozwala na dokładne określenie lokalizacji grobu. Dzięki temu do zamówienia usługi opieki nad grobem przeważnie wystarczy podanie samego imienia i nazwiska zmarłego, które widnieje na grobie. 

Świadczymy usługi sprzątania grobów wykonanych z różnych materiałów, takich jak granit, lastryko, marmur czy piaskowiec. Nasza kompleksowa opieka nad grobami obejmuje czyszczenie grobu, usunięcie starej dekoracji, umycie nagrobka oraz zadbanie o otoczenie grobu. W ramach naszych usług oferujemy również dostarczenie zniczy oraz kwiatów na grób.  Sprzątanie grobu zawsze dokumentowane jest zdjęciami, które przekazujemy Klientowi.

Shopping cart close