GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Warszawa

Nasza firma oferujemy profesjonalne sprzątanie grobów na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Oferujemy mycie grobów, dekorację zniczami i kwiatami nagrobków, porządkowanie grobu  po pogrzebie oraz prace ogrodnicze.

Usługi opieki nad grobami świadczymy na wszystkich cmentarzach w Warszawie.

Bezpieczne i szybkie płatnościFormy płatności

Sprzątanie grobów Warszawa

1. Zamów opiekę nad grobem przez stronę internetową, mailowo lub telefonicznie.

2. Skorzystaj z bezpiecznych płatności: BLIK, karta płatnicza lub wykonaj przelew na konto bankowe.

3. Usługę sprzątania grobu wykonamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

4. Na podany adres e-mail lub MMS-em przekażemy zdjęcia z realizacji usługi opieki nad grobem.

Cmentarze Warszawa

Usługi sprzątania grobów oraz dekoracji grobów zniczami i kwiatami oferujemy na wszystkich cmentarzach w Warszawie. W wybranych przez Klienta terminach wykonujemy prace opieki nad grobami na największych cmentarzach, takich jak np. Cmentarz Bródnowski Warszawa, Cmentarz Wólka Węglowa Warszawa, Cmentarz Powązkowski Warszawa, Cmentarz Komunalny Południowy Warszawa, jak również innych, np. Cmentarz Wolski Warszawa czy Cmentarz Warszawa-Pyry. Obsługujemy zarówno cmentarze komunalne, jak i parafialne.

Zdjęcia warszawskich cmentarzy

Całoroczna opieka nad grobami Warszawa

Wiele cmentarzy w Warszawie posiada internetową wyszukiwarkę grobów, która pozwala na wskazanie lokalizacji grobu. Dzięki temu do zamówienia usługi opieki nad grobem przeważnie wystarczy podanie samego imienia i nazwiska zmarłego, które widnieje na nagrobku. Nasze usługi obejmują nie tylko groby Warszawa, ale również cmentarze w okolicznych miejscowościach.

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania grobów wykonane z różnych materiałów, takich jak granit, lastryko, marmur czy piaskowiec. Nasza kompleksowa opieka obejmuje czyszczenie grobu, usunięcie zniszczonej dekoracji, umycie nagrobka oraz zadbanie o otoczenie grobu. W ramach naszych usług oferujemy również dostarczenie zniczy oraz kwiatów na grób. Pielęgnacja nagrobka zawsze dokumentowana jest zdjęciami grobu, które przekazujemy Klientowi.

Katarzyna Mendak
Polecam! Miła obsługa, zamówiłam sprzątanie z dekoracją którą została wykonana starannie i w terminie.
Dosia Brzozowska
Wszystko super. Wysoka jakość usług, jak i sprawna komunikacja z obsługą. Fachowa firma, polecam
Maya Dąbrowska
Profesjonalna, punktualna usługa, wszystko bardzo porządnie sprzątnięte
Patrycja Nikodem
Szukałam takiej usługi przebywając daleko od Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie posprzątane i udekorowane zgodnie z moją prośbą. Pozdrawiam.
Anna Adamus
Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad grobami swoich bliskich. Korzystałam z usług na cmentarzu w Piasecznie.
Patrycja
Sprawny i konkretny kontakt. Usługa wykonana starannie. Dziękuję za współpracę i zdjęcia po wykonaniu sprzątania.
Darek Kopeć
Miłe zaskoczenie, jak zostałem profesjonalnie potraktowany przez firmę. Realizacja na najwyższym poziomie. Plus za usługi w okolicznych miejscowościach.
Dodek Frodek
Sprawny i miły kontakt. Po realizacji dostałem zdjęcia posprzątanego i udekorowanego grobu.
Wii
Super firma, godna polecenia. Wszystko wykonane sumiennie i dokładnie. Polecam ;)
Piotrek Wu
Doceniamy za troskę, z jaką podjęli się Państwo zadania opieki nad naszym grobem rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Oferujemy:

Sprzątanie grobu

Nasze doświadczenie w sprzątaniu grobów zapewnia kompleksową opiekę, włączając w to mycie nagrobka, porządkowanie otoczenia grobu, usuwanie zwiędłych kwiatów i wypalonych zniczy.

Dekoracja grobu zniczami i kwiatami

Dekorowanie grobu zniczami i kwiatami to ważny aspekt upamiętnienia zmarłych. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednie znicze i wiązanki kwiatów, dostosowane do preferencji.

Porządkowanie grobu po pogrzebie

Nasza usługa sprzątania po ceremonii pogrzebowej to nie tylko usuwanie zniszczonej dekoracji, ale także dokładne wyczyszczenie płyty nagrobnej.

Prace ogrodnicze przy grobie

Świadczymy usługi przycinania trawy, sadzenia kwiatów oraz pielęgnacji krzewów, dbając o estetykę miejsca.

Formy płatności
Shopping cart close