GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Cmentarz Bródnowski Warszawa

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem grobów na terenie Warszawy i okolic. Wykonujemy czyszczenie grobów, dekorację nagrobków, porządkowanie po pogrzebie oraz prace ogrodnicze. Usługi sprzątania grobów świadczymy na wszystkich cmentarzach w Warszawie. Opieka obejmuje również Cmentarz Bródnowski.

Cmentarz Bródnowski Warszawa – opieka nad grobami

ul. Św. Wincentego 83, 03-530 Warszawa

Cmentarz Bródzieński mieści się na Targówku i Nowym Bródnie. Na cmentarz możliwy jest wjazd samochodem za dodatkową opłatą.

Z inicjatywy generała lejtnanta Sokratesa Starynkiewicza w roku 1883 zostały pozyskane ziemie od szpitala Świętego Ducha we wsi Bródno. 20 listopada 1884 r. arcybiskup warszawski Chościak Popiel został zaproszony do uroczystego poświęcenia Rzymsko-katolickiego Cmentarza Grzebalnego im. Św. Wincentego a Paulo. Już w kolejnym dniu odbył się tu pierwszy pogrzeb – rocznej dziewczynki, Marii Skibniewskiej. Mieszkańcom lewej strony Warszawy cmentarz udostępniono 13 stycznia 1885 r. Miejsce spoczynku znajdowały tam głównie osoby biedne, z przytułków, grzebane na koszt miasta. Udostępnienie cmentarza dla wszystkich mieszkańców nastąpiło dopiero 14 czerwca 1887 r. Opłaty za pochówek miały niską wartość, więc Cmentarz Bródzieński uznawany był za nekropolię dla ubogich, podczas gdy Stare Powązki były uważane za miejsce spoczynku zamożnych i elity. Podczas wojny nekropolia była składem broni i amunicji. Cmentarz spełnia również funkcję poligonu i miejsca ćwiczeń. Przez całe miesiące ludzie poszukiwani przez gestapo mogli znaleźć tu schronienie. Jest tu wiele płyt i pomników nagrobnych, które mają wartości historyczne. Na cmentarzu pochowani są min. Roman Dmowski czy muzyk Mieczysław Fogg.

Cmentarz podzielony jest na sektory i rzędy, co umożliwia lokalizację grobu. Dodatkowo dostępna jest mapa cmentarza Bródzieńskiego, dzięki któremu możemy zlokalizować grób osoby bliskiej. Na stronie cmentarza uruchomiona została również wyszukiwarka grobów cmentarz Bródnowski. Wszystkie te ułatwienia pomagają w dotarciu, gdy chcemy odwiedzić groby bliskich. Najczęściej cmentarz nawiedzany jest z okazji rocznicy śmierci zmarłego, 1 listopada czy też w inne ważne dni dla rodziny bliskiego. Wówczas najczęściej podejmowane jest samodzielne sprzątanie nagrobków lub też profesjonalne czyszczenie grobów przez specjalistyczną firmę sprzątającą.

Cmentarz Bródnowski wyszukiwarka

Wyszukiwarka grobów to narzędzie, które ułatwia odnalezienie osób pochowanych na Cmentarzu Bródnowskim. Dzięki niej można szybko i sprawnie znaleźć kwaterę grobu oraz informacje o pochowanych na cmentarzu osobach. 

Po wprowadzeniu danych, takich jak imię, nazwisko, data urodzenia lub śmierci, wyszukiwarka przedstawia wyniki, które zawierają dane o kwaterze grobu oraz innych osobach pochowanych na cmentarzu w tej samej kwaterze. Wyszukiwarka może być również pomocna w przypadku, gdy nie znamy dokładnych danych osoby, którą chcemy odnaleźć – wystarczy wprowadzić część informacji, a system przedstawi możliwe wyniki.

Wyszukiwarka grobów na Cmentarzu Bródnowskim to nieocenione narzędzie dla osób odwiedzających cmentarz w celu odnalezienia grobów swoich bliskich. Dzięki niej, proces ten staje się prosty, szybki i wygodny.

Czyszczenie grobów, porządkowanie po pogrzebie, mycie nagrobków

Nasza firma oferuje opiekę nad nagrobkami na: Cmentarz Bródnowski Warszawa. Nasze usługi to: czyszczenie grobów, mycie grobów, dbanie o teren wokół, prace ogrodnicze, porządkowanie po pogrzebie, dekoracja grobu zniczami oraz kwiatami. W okresie zimowym, gdzie nie zawsze możliwe jest mycie grobów, możemy zająć się odśnieżaniem. Reasumując, dbamy o czystość i porządek, oferując sprzątanie i mycie grobów. Używamy specjalnych preparatów, dzięki którym udaje się usunąć różne zabrudzenia, mech, dbając przy tym o płytę nagrobną. Oferując profesjonalne mycie nagrobków jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet w przypadku trudnych zabrudzeń.

Opieka nad grobami na Bródnie

Nasza oferta sprzątania grobów Warszawa obejmuje wszystkie cmentarze w stolicy oraz pobliskie miejscowości. Z należytym szacunkiem zadbamy o groby Państwa bliskich. Rozumiemy, że różne sytuacje uniemożliwiają samodzielne odwiedzanie i wysprzątanie grobu. Dzięki nam groby w Warszawie oraz okolicy mają zagwarantowane sprzątanie i opiekę. Teren naszego działania to nie tylko Cmentarz Bródzieński, ale wszystkie nekropolie położone w stolicy i okolicznych miejscowościach.

Zamów sprzątanie grobu już teraz telefonicznie 573 569 569 lub przez formularz na stronie.

Sprzątanie grobów Cmentarz Bródnowski Warszawa
Shopping cart close