GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Cmentarz Wawrzyszewski Warszawa

Nasza firma zajmuje się kompleksową opieką nad grobami na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy mycie grobów, dekorację nagrobków, sprzątanie grobów po pogrzebie oraz prace ogrodnicze. Usługi sprzątania grobów obejmują wszystkie cmentarzach w Warszawie, w tym Cmentarz Wawrzyszewski w Warszawie.

Cmentarz Wawrzyszewski w Warszawie – opieka nad grobami

Cmentarz Wawrzyszewski
ul. Wólczyńska 64, 01-908 Warszawa

Założony jako wiejski cmentarzyk dla mieszkańców Wawrzyszewa oraz późniejszej Chomiczówki. Najstarszy grób pochodzi z 1830 roku,  należy do sztabskapitana Konstantego Brzozowskiego z 2 batalionu saperów. Znajdują się tu groby przedwojenne, mogiły poległych, rozstrzelanych cywilów oraz żołnierska kwatera wojenna. Cmentarz jest zapełniony i nie odbywają się nowe pochówki. Spoczywają tu m.in. artyści: rzeźbiarz Józef Below, dyrygent Ryszard Dudek, rzeźbiarz Władysław Jania, piosenkarka Anna Jantar z mężem Jarosławem Kukulskim, tłumacz Andrzej Polkowski, Bronisław Żurakowski, kawaler Orderu Virtuti Militari Jan Perenc, pilot RAF Stanisław Piątkowski, wyróżniony tytułem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata płk Ignacy Witomski.

 

Mycie grobu, sprzątanie po pogrzebie, znicze i wiązanki na grób

Nasza firma świadczy usługi pielęgnacji grobów na Cmentarzu Wawrzyszewskim w Warszawie. W naszej ofercie znajdują się: czyszczenie i mycie nagrobków, dbanie o teren wokół grobu, prace ogrodnicze, porządkowanie po pogrzebie oraz dekorowanie grobu zniczami i kwiatami. W okresie zimowym, gdy mycie nagrobków może być utrudnione, proponujemy odśnieżanie. Używamy specjalistycznych środków, które skutecznie usuwają różne zanieczyszczenia i mech, jednocześnie dbając o płytę nagrobną. 

Opieka nad grobami Wawrzyszew

Nasza oferta pielęgnacji grobów w Warszawie obejmuje wszystkie cmentarze w mieście oraz w okolicznych miejscowościach. Z pełnym szacunkiem zatroszczymy się o groby Państwa bliskich. Rozumiemy, że różne okoliczności mogą uniemożliwić samodzielne odwiedzanie i porządkowanie grobu. Dzięki nam, groby w Warszawie i jej okolicach mają zapewnioną opiekę i porządek. Nasze usługi obejmują nie tylko na Cmentarzu Wawrzyszewskim, ale także na cmentarzach znajdujących się w stolicy i przyległych miejscowościach.

Zamów sprzątanie grobu już teraz telefonicznie 573 569 569 lub przez formularz na stronie.

Sprzątanie grobów Cmentarz Wawrzyszewski Warszawa
Shopping cart close