GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Cmentarz Tarchomiński Warszawa

Oferujemy sprzątanie grobów na terenie Warszawy i okolic. Wykonujemy mycie grobów, dekorację nagrobków, porządkowanie po pogrzebie oraz prace ogrodnicze. Usługi sprzątania grobów świadczymy na wszystkich cmentarzach w Warszawie. Opieka obejmuje również Cmentarz na Tarchominie.

Cmentarz na Tarchominie – opieka nad grobami

ul. Mehoffera, 03-131 Warszawa

Cmentarz powstał na początku XVI wieku, w podobnym czasie co parafia, do której należy – św. Jakuba Apostoła. Został powiększony o tereny cmentarza luterańskiego (Cmentarz ewangelicko-augsburski na Tarchominie) oraz polskokatolickiego. Pochowani są tu nieliczni żołnierze polegli podczas II WŚ. Znajduje się tu także kwatera zakonnic ze Zgromadzenia Sióstr Rodziny Maryi.

Czyszczenie nagrobków, porządkowanie po pogrzebie, mycie grobów

Nasza firma oferuje kompleksowe czyszczenie grobów, mycie grobów, dbanie o teren wokół, prace ogrodnicze, porządkowanie po pogrzebie, dekoracja grobu zniczami oraz kwiatami. W okresie zimowym, gdzie nie zawsze możliwe jest mycie grobów, możemy zająć się odśnieżaniem. 

Mapa Cmentarza Tarchomińskiego, wyszukiwarka grobów

Cmentarz na Tarchominie jest skatalogowany. Posiada mapę cmentarza oraz wyszukiwarkę internetową grobów.
Poniżej można zobaczyć plan cmentarza Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba Apostoła w Warszawie oraz Parafii Rzymskokatolickiej pw. NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie.

Zdjęcia cmentarza na Tarchominie

Zamów sprzątanie grobu już teraz telefonicznie 573 569 569 lub przez formularz na stronie.

Shopping cart close