GrobyWarszawa.pl – Sprzątanie grobów Warszawa i okolice

Sprzątanie grobów Legionowo

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem grobów na terenie Legionowa, Warszawy i okolicznych miejscowości. Oferujemy: mycie grobów, dekorację nagrobków, porządkowanie grobu  po pogrzebie oraz prace ogrodnicze.

Świadczymy całoroczną opiekę nad grobami na terenie Legionowa i okolicy.

Bezpieczne i szybkie płatnościFormy płatności

Sprzątanie grobów Legionowo

1. Zamów opiekę nad grobem przez stronę internetową, mailowo lub telefonicznie.

2. Skorzystaj z bezpiecznych płatności: BLIK, karta płatnicza lub wykonaj przelew na konto bankowe.

3. Usługę sprzątania grobu wykonamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

4. Na podany adres e-mail lub MMS-em przekażemy zdjęcia z realizacji usługi opieki nad grobem.

Cmentarz Parafialny Legionowo

Cmentarz Parafialny, Aleja Legionów 50, 05-120 Legionowo

Cmentarz istnieje od 1934 roku. Założony został w centrum osady parcelacyjnej Jabłonna Legionowa III, czyli na tzw. III Parceli. Na wierzchołku wzgórza znajdują się najstarsze groby. Na cmentarzu umieszczona jest kwatera wojenna, na której spoczywają polegli żołnierze Wojska Polskiego oraz ci, którzy zmarli w szpitalach wojennych w 1939 roku. Na nekropolii pochowani są także żołnierze Armii Krajowej z lat 1939-1945. Dodatkowo w kwaterze znajdują się szczątki osób zamordowanych podczas wojny, które zostały przetransportowane z 36 mogił na terenie Legionowa i okolic. Na terenie cmentarza w 1944 r. odbywały się działania wojenne, stąd na wielu nagrobkach znajdują się ślady po pociskach.

Zdjęcia cmentarza w Legionowie, mapa cmentarz Legionowo

Całoroczna opieka nad grobami Legionowo

Cmentarz w Legionowie posiada internetową wyszukiwarkę grobów, która pozwala na dokładne określenie lokalizacji grobu. Dzięki temu do zamówienia usługi opieki nad grobem przeważnie wystarczy podanie samego imienia i nazwiska zmarłego, które widnieje na grobie.

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania grobów wykonane z różnych materiałów, takich jak granit, lastryko, marmur czy piaskowiec. Nasza kompleksowa opieka nad grobami obejmuje uporządkowanie grobu, umycie nagrobka, zadbanie o otoczenie grobu, zapalenie znicza oraz dekorację kwiatami. Po wykonanej usłudze przekazywana jest dokumentacja fotograficzna.

Katarzyna Mendak
Polecam! Miła obsługa, zamówiłam sprzątanie z dekoracją którą została wykonana starannie i w terminie.
Dosia Brzozowska
Wszystko super. Wysoka jakość usług, jak i sprawna komunikacja z obsługą. Fachowa firma, polecam
Maya Dąbrowska
Profesjonalna, punktualna usługa, wszystko bardzo porządnie sprzątnięte
Patrycja Nikodem
Szukałam takiej usługi przebywając daleko od Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie posprzątane i udekorowane zgodnie z moją prośbą. Pozdrawiam.
Anna Adamus
Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad grobami swoich bliskich. Korzystałam z usług na cmentarzu w Piasecznie.
Patrycja
Sprawny i konkretny kontakt. Usługa wykonana starannie. Dziękuję za współpracę i zdjęcia po wykonaniu sprzątania.
Darek Kopeć
Miłe zaskoczenie, jak zostałem profesjonalnie potraktowany przez firmę. Realizacja na najwyższym poziomie. Plus za usługi w okolicznych miejscowościach.
Dodek Frodek
Sprawny i miły kontakt. Po realizacji dostałem zdjęcia posprzątanego i udekorowanego grobu.
Wii
Super firma, godna polecenia. Wszystko wykonane sumiennie i dokładnie. Polecam ;)
Piotrek Wu
Doceniamy za troskę, z jaką podjęli się Państwo zadania opieki nad naszym grobem rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Oferujemy:

Sprzątanie grobu

Usługa czyszczenia grobu gwarantuje kompleksowe podejście, włączając w to mycie nagrobka, porządkowanie terenu wokół niego oraz usuwanie zwiędłych kwiatów i wypalonych zniczy.

Dekoracja grobu zniczami i kwiatami

Dekorowanie zniczami i kwiatami to ważny element opieki nad grobem. Oferujemy pomoc w wyborze odpowiednich zniczy i wiązanek kwiatów, dostosowanych do preferencji.

Porządkowanie grobu po pogrzebie

Oferujemy sprzątanie grobu po pogrzebie, włączając w to usuwanie kwiatów i innych przedmiotów pozostawionych przez żałobników oraz dokładne czyszczenie płyty nagrobnej.

Prace ogrodnicze przy grobie

Posiadamy doświadczenie w opiece nad grobami ziemnymi, obejmujące usługi przycinania trawy, sadzenia kwiatów oraz pielęgnacji krzewów, zapewniając piękno miejsca pamięci.

Formy płatności
Shopping cart close